Brdské reality

Nabídka nemovitostí

874 PRODEJ - KOMERČNÍ OBJEKT V PŘÍBRAMI VIII

  Komerční objekty

Cena
0 Kč

Nabízený objekt se nachází v Příbrami VIII, u Jihočeské restaurace. Objekt se skládá z prodejny potravin, skladu, kanceláře, šatny a sociálního zařízení. K prostorům přísluší nakládací rampa u objektu. Vytápění elektrickými přímotopy, elektrická instalace 220/380 V, vodovod a kanalizace obecní. Zastavěná plocha: 241 m2, užitná plocha: 220 m2. Třída energetické náročnosti budovy: D - Méně úsporná, podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.


detail »

873 PRODEJ - RODINNÝ DŮM V OBCI DRÁSOV, ČÁST OBCE SKALKA /REZERVACE/

  Rodinné domy

Cena
3.210.000 Kč

Nabízíme vám k prodeji rodinný dům v obci Drásov, část obce Skalka, ve vzdálenosti 9 km od města Příbram a 56 km od Prahy, dům se nachází na velice pěkném a klidném místě, rekonstrukce byla dokončena v roce 2010. Dům je částečně podsklepený. V přízemí domu je vstupní chodba, samostatné WC s umyvadlem, samostatná koupelna s vanou a umyvadlem, prostorná kuchyň, obývací pokoj s krbovými kamny, ložnice, prádelna, vstup do sklepa a schodiště do patra. V prvním patře je prostorná hala /z haly je vstup na balkon/, šatna, 2 obytné místnosti, koupela se sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Dům je ve velice pěkném a udržovaném stavu. Vhodné k trvalému bydlení. Obecní vodovod, elektrická instalace 230/400 V, odpad do jímky, vytápění kotlem na pevná paliva, ohřev teplé vody bojlerem, k dispozici plynová přípojka /plyn do domu zaveden není/. Na pozemku se nachází další stavba /bývalý vejminek/, kterou tvoří vstupní chodba, kuchyň a 2 obytné místnosti. Dále je na pozemku postavena velká stodola, kotelna a kolna. Na stodolu navazuje velká zahrada. Zastavěná plocha a nádvoří: 358 m2, zahrada: 591 m2, celková plocha: 949 m2, užitná plocha: 200 m2. Třída energetické náročnosti budovy: G – Mimořádně nehospodárná, podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.


detail »

871 PRODEJ - DRUŽSTEVNÍ GARÁŽ V PŘÍBRAMI /NA LILCE/

  Garáže

Cena
17.000 Kč

Nabízená družstevní garáž se nachází v lokalitě Příbram - Lilka. Garáž nemá elektrickou přípojku, je ve velmi dobrém stavu, vlastnictví družstevní.


detail »

869 PRODEJ - POZEMEK K VÝSTAVBĚ RD V OBCI TISOVÁ /REZERVACE/

  Pozemky

Cena
0 Kč

Nabízený stavební pozemek se nachází na krásném a klidném místě na okraji obce Tisová, ve vzdálenosti 1 km od Bohutína a 3 km od Příbrami. Pozemek je územním plánem určen pro výstavbu rodinného domu. Na pozemku u příjezdové cesty je kaplička s elektrickou přípojkou. Celková plocha: 949 m2


detail »

868 PRONÁJEM – NEBYTOVÉ PROSTORY PRO KANCELÁŘE V OBCI MIROVICE

  Pronájmy

Cena
0 Kč

Nabízené nebytové prostory se nacházejí v centru obce Mirovice, ve vzdálenosti cca 25 km od Příbrami a cca 34 km od města Písek. Jedná se o halu po kompletní rekonstrukci, upravenou pro kanceláře. Nabízené prostory jsou umístěny v přízemí objektu. Rekonstrukce proběhla před 4 roky. Vybavení: Kuchyň včetně kuchyňské linky, WC s umyvadlem, zánovní zátěžový koberec + dlažba u vstupu, plastová okna, žaluzie. Topení centrální se samostaným měřením, elektrická zabezpečovací signalizace, klimatizace. Užitná plocha: 60 m2.


detail »

863 PRODEJ - REKREAČNÍ CHATA V OBCI ORLÍK NAD VLTAVOU

  Chaty

Cena
1.100.000 Kč

Nemovitost se nachází v obci Orlík nad Vltavou, v zástavbě chat a rodinných domů, ve vzdálenosti cca 25 km od města Příbram a 75 km od Prahy. Chata je zařízena k celoročnímu bydlení a je také celoročně obývána, je však ve stavu vyžadujícím rekonstrukci. Jedná se o částečně podsklepenou zděnou stavbu. Dispozice: veranda, chodba, kuchyně, 2 obytné místnosti, koupelna s WC. Vytápění je kamny na tuhá paliva a elektrický přímotop. Vodovod je z vlastní studny, kanalizace do žumpy, elektrická instalace 220/380 V. Ohřev vody elektrickým bojlerem. Pozemek lze využít i pro stavbu rodinného domu. Zastavěná plocha: 59 m2, zahrada: 854 m2.


detail »
Stránky: | 1 | 2 | 3 | 4 |
designed by 4D Panavis & Panadela | contents ©2017 Brdské reality Příbram | powered by Online Shop P&Pv2.7 & Quick.Cart | Židle a Stoly

TOPlist